HV732HTTE365J
MFR.Part #
HV732HTTE365J
JLCPCB Part #
C4090420
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS