HV732HTTE305J
MFR.Part #
HV732HTTE305J
JLCPCB Part #
C4222396
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS