HV732HTTE364J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE364J
JLCPCB Part #
C3992621
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS