RK73G2BTTD4532F
MFR.Part #
RK73G2BTTD4532F
JLCPCB Part #
C6648854
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS