HV732HTTE2204F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE2204F
JLCPCB Part #
C4100225
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS