RN73H1ETTP8450D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8450D10
JLCPCB Part #
C2545759
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS