HV732HTTE2203F
MFR.Part #
HV732HTTE2203F
JLCPCB Part #
C4351986
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS