HV73V2BTTD2744F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2744F
JLCPCB Part #
C4313386
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS