HV732HTTE2404F
MFR.Part #
HV732HTTE2404F
JLCPCB Part #
C3972848
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS