HV732HRTTE245G
MFR.Part #
HV732HRTTE245G
JLCPCB Part #
C5655106
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS