RN73R2BTTD2132F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2132F10
JLCPCB Part #
C4178819
Description
-55℃~+155℃ 21.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS