RK73G2ATTD5492D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD5492D
JLCPCB Part #
C6182012
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS