RN73H2ATTD4123C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4123C50
JLCPCB Part #
C2540085
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS