RK73H2HTTE1822F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1822F
JLCPCB Part #
C2579958
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS