RN73H2BTTD1981B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1981B05
JLCPCB Part #
C4294865
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS