RM20F68R1CT
MFR.Part #
RM20F68R1CT
JLCPCB Part #
C4082499
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS