HV732HTTE1604F
MFR.Part #
HV732HTTE1604F
JLCPCB Part #
C4340193
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS