ERA-8VPB2432V
MFR.Part #
ERA-8VPB2432V
JLCPCB Part #
C7183722
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS