HV732ATTD6044F
MFR.Part #
HV732ATTD6044F
JLCPCB Part #
C4232958
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS