RN73H2ETTD2612B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD2612B25
JLCPCB Part #
C4186275
Description
250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS