RK73B2ARTTD121J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ARTTD121J
JLCPCB Part #
C4069476
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS