HV732ATTD5114F
MFR.Part #
HV732ATTD5114F
JLCPCB Part #
C4309214
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS