HV73V2ATTD5114F
MFR.Part #
HV73V2ATTD5114F
JLCPCB Part #
C3936388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS