RN731JTTD6041B25
MFR.Part #
RN731JTTD6041B25
JLCPCB Part #
C4020531
Description
-55℃~+155℃ 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS