RN732BTTD6190B10
MFR.Part #
RN732BTTD6190B10
JLCPCB Part #
C4144899
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS