RN732BTTD73R2C50
MFR.Part #
RN732BTTD73R2C50
JLCPCB Part #
C3968340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS