HV732ATTD4643F
MFR.Part #
HV732ATTD4643F
JLCPCB Part #
C4310762
Description
-55℃~+155℃ 125mW 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS