RK73H1HTTC9762D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9762D
JLCPCB Part #
C6396207
Description
-55℃~+155℃ 50mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS