SG73S2ATTD3403F
MFR.Part #
SG73S2ATTD3403F
JLCPCB Part #
C4009293
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS