HV732ATTD3243D
MFR.Part #
HV732ATTD3243D
JLCPCB Part #
C4336875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 324kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS