RN73R2ETTD1960C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1960C50
JLCPCB Part #
C3943762
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS