RN732ATTD2430B05
MFR.Part #
RN732ATTD2430B05
JLCPCB Part #
C4247967
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS