HV732ATTD2744F
MFR.Part #
HV732ATTD2744F
JLCPCB Part #
C4307411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.74MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS