HV732ATTD1744F
MFR.Part #
HV732ATTD1744F
JLCPCB Part #
C4165443
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS