HV732ARTTD2744F
MFR.Part #
HV732ARTTD2744F
JLCPCB Part #
C6637732
Description
-55℃~+155℃ 2.74MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS