HV732ATTD2743F
MFR.Part #
HV732ATTD2743F
JLCPCB Part #
C4304013
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS