SR732BTTDR536F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732BTTDR536F
JLCPCB Part #
C2599919
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 536mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS