HV732ATTD2743D
MFR.Part #
HV732ATTD2743D
JLCPCB Part #
C4360555
Description
-55℃~+155℃ 125mW 274kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS