RK73B2ARTTD303J
MFR.Part #
RK73B2ARTTD303J
JLCPCB Part #
C4161372
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 30kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS