RN73R1JTTD9650A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD9650A10
JLCPCB Part #
C2572083
Description
-55℃~+155℃ 100mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS