HV732ATTD1743D
MFR.Part #
HV732ATTD1743D
JLCPCB Part #
C4237411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 174kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS