SLR1TTE3903F
MFR.Part #
SLR1TTE3903F
JLCPCB Part #
C4004411
Description
-55℃~+180℃ 1W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS