HV732ATTD2553F
MFR.Part #
HV732ATTD2553F
JLCPCB Part #
C4212888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS