HV732BTTD2554F
MFR.Part #
HV732BTTD2554F
JLCPCB Part #
C3996806
Description
-55℃~+155℃ 2.55MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS