RN73H2BTTD1561A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1561A05
JLCPCB Part #
C3992412
Description
1.56kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS