HV732ATTD9103D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ATTD9103D
JLCPCB Part #
C4001205
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS