SG73P1JRTTD6651F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6651F
JLCPCB Part #
C5911454
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS