HV732ATTD205G
MFR.Part #
HV732ATTD205G
JLCPCB Part #
C4281282
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS