HV732ARTTD205G
MFR.Part #
HV732ARTTD205G
JLCPCB Part #
C7205970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS