RN73H2BTTD2261F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD2261F50
JLCPCB Part #
C2544219
Description
2.26kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS